Więcej informacji
Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości, jasną diodę LED COB 250W. Wyjątkowe wzornictwo, wysoka jakość wykonania oraz materiały zapewniające dużą trwałość czynią to urządzenie doskonałym narzędziem zarówno dla wymagających użytkowników jak i osób ceniących prostotę i niezawodność Dodatkowo reflektor jest wyposażony w uniwersalny podwójny uchwyt, dzięki któremu bardzo łatwo go zawiesić lub po prostu postawić na ziemi.
Specyfikacja PAR64 LED P250 WW 22/5200K
Źródło zasilania (AC) |
|---|
| Napięcie zasilania | 100-245V |
| Pobór mocy | 250W |
| Częstotliwość zasilania | 50-60Hz |
Źródło światła |
|---|
| Typ | LED (COB) |
| Ilość | 1 |
| Moc (W) | 250W |
| Ilość sekcji sterowania | 1 |
| Temperatura barwowa | Ciepła Biała (2200K) |
| Temperatura barwowa | Naturalna Biała (5200K) |
Płynne Mieszanie Kolorów |
|---|
| Biały | 8 bit - 16 bit |
Ściemnianie |
|---|
| Ściemnianie | 8 bit - 16 bit |
Kąt świecenia |
|---|
| Kąt świecenia | Stały (37 ⁰) |
Błysk - częstotliwość |
|---|
| Częstotliwość | 1Hz-20Hz |
Sterowanie DMX |
|---|
| Ilość trybów | 9 |
| Ilość kanałów | 2-7 |
Tryby pracy |
|---|
| DMX512 | Tak |
| Sound control | Tak |
| Auto control | Tak |
| Master-slave | Tak |
Interfejs użytkownika |
|---|
| Przyciski fizyczne | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Złącza |
|---|
| AC IN | PowerCON |
| AC OUT | PowerCON |
| DMX IN | 3-pin XLR |
| DMX OUT | 3-pin XLR |
Parametry fizyczne |
|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj obudowy | ABS |
| Mocowanie | Zintegrowane |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Długość [cm] | 27 |
| Szerokość [cm] | 13 |
| Wysokość [cm] | 30 |
| Waga [kg] | 3,8 |
Zawartość Opakowania |
|---|
| Instrukcja | Tak |
| Okablowanie | PowerCON |
| Urządzenie | PAR64 LED P250 WW 22/5200K |
Napisz opinię
* Pola wymagane
lub Anuluj