F7100346
Nowe
Dostępny

Flash Butrym PAR64 LED 1810 FLAT
Zadzwoń do nas 506-338-538 lub wyślij e-maila:
* Pola wymagane
Odpowiemy tak szybko jak to jest możliwe :) Pozdrawiamy !
lub Anuluj
Reflektor PAR64 LED 1810 FLAT wyposażony został w osiemnaście diod RGBW o mocy 10W każda. Wyjątkowe wzornictwo, wąska aluminiowa obudowa, wiele trybów sterowania, czynią to urządzenie doskonałym narzędziem osób ceniących prostotę i niezawodność. Dodatkowo reflektor jest wyposażony w uniwersalny podwójny uchwyt, dzięki któremu bardzo łatwo go zawiesić lub po prostu postawić na ziemi.
Źródło zasilania (AC) | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100-240V |
| Pobór mocy | 180W |
| Częstotliwość zasilania | 50-60Hz |
Źródło światła | |
|---|---|
| Typ | LED (RGBW) |
| Ilość | 18 |
| Moc (W) | 10 |
| Ilość sekcji sterowania | 1 |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 65 |
Płynne Mieszanie Kolorów | |
|---|---|
| RGBW | 8 bit |
Ściemnianie | |
|---|---|
| Ściemnianie | 8 bit |
Kąt świecenia | |
|---|---|
| Kąt świecenia | Stały |
Błysk - częstotliwość | |
|---|---|
| Częstotliwość | 1-20Hz |
| Pulsacyjna | Tak |
| Losowa | Tak |
Sterowanie DMX | |
|---|---|
| Ilość trybów | 3 |
| Ilość kanałów | 4-8 |
Tryby pracy | |
|---|---|
| DMX512 | Tak |
| Sound control | Tak |
| Auto control | Tak |
| Master-slave | Tak |
Interfejs użytkownika | |
|---|---|
| Przyciski fizyczne | Tak |
| Wyświetlacz segmentowy LED | Tak |
Złącza | |
|---|---|
| AC IN | PowerCON |
| AC OUT | PowerCON |
| DMX IN | 3-pin XLR |
| DMX OUT | 3-pin XLR |
Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj obudowy | Aluminium |
| Mocowanie | Zintegrowane |
| Mocowanie | Otwór montażowy |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Długość [cm] | 25,5 |
| Szerokość [cm] | 8 |
| Wysokość [cm] | 25,5 |
| Waga [kg] | 2,2 |
czas realizacji do 3-4 dni roboczych.

Flash Butrym PAR64 LED 1810 FLAT




























Napisz opinię
* Pola wymagane
lub Anuluj