P7200046
Nowe
Dostępny

Flash Butrym LedBar L830
Zadzwoń do nas 506-338-538 lub wyślij e-maila:
* Pola wymagane
Odpowiemy tak szybko jak to jest możliwe :) Pozdrawiamy !
lub Anuluj
Led Bar RGBW wyposażony został w 16 diod o mocy 10W zapewniających mocne światło o dalekim zasięgu i kącie świecenia 45°.Urządzenie dodatkowo zapewnia płynne sterowanie jasnością (możliwość wyboru krzywej charakterystyki sterowania), symulacja żarówki (opóźniona reakcja na zmianę jasności), Regeneracja sygnału DMX, Elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Źródło zasilania (AC) | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100-245V |
| Pobór mocy | 160W |
| Częstotliwość zasilania | 50-60Hz |
Źródło światła | |
|---|---|
| Typ | LED (RGBW) |
| Ilość | 16 |
| Moc (W) | 10W |
| Ilość sekcji sterowania | 16 |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 87,8 |
Płynne Mieszanie Kolorów | |
|---|---|
| RGBW | 8 bit - 16 bit |
Ściemnianie | |
|---|---|
| Ściemnianie | 8 bit - 16 bit |
Kąt świecenia | |
|---|---|
| Kąt świecenia | Stały (45⁰) |
Błysk - częstotliwość | |
|---|---|
| Częstotliwość | 1Hz-20Hz |
Sterowanie DMX | |
|---|---|
| Ilość trybów | 30 |
| Ilość kanałów | 3-128 |
Tryby pracy | |
|---|---|
| DMX512 | Tak |
| Sound control | Tak |
| Auto control | Tak |
| Master-slave | Tak |
Interfejs użytkownika | |
|---|---|
| Przyciski fizyczne | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Złącza | |
|---|---|
| AC IN | PowerCON |
| AC OUT | PowerCON |
| DMX IN | 3-pin XLR |
| DMX OUT | 3-pin XLR |
Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj obudowy | Aluminium |
| Mocowanie | Zintegrowane |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Długość [cm] | 102 |
| Szerokość [cm] | 15 |
| Wysokość [cm] | 8 |
| Waga [kg] | 4,4 |
czas realizacji do 3-4 dni roboczych.
tt

Flash Butrym LedBar L830




























Napisz opinię
* Pola wymagane
lub Anuluj