P9800025
Nowe
Flash Butrym PIXEL LED X30 LCD RC
Zadzwoń do nas 506-338-538 lub wyślij e-maila:
* Pola wymagane
Odpowiemy tak szybko jak to jest możliwe :) Pozdrawiamy !
lub Anuluj
Reflektor LED Pixel w wersji z pilotem zdalnego sterowania na podczerwień oraz wyświetlaczem.Urządzenie wyposażone w złącza IN/OUT DMX512 oraz oprogramowaniem Mk2.Obok standardowych funkcji pilota, takich jak ustawienia kolorów, zmiana jasności czy uruchamianie wbudowanych efektów świetlnych znajdziemy również te bardziej zaawansowane. Możliwość ustawienia adresu DMX lub wybieranie pojedynczego urządzenia lub grupy urządzeń, którymi chcemy sterować.Dzięki kompaktowej budowę, oraz podwójnemu uchwytowi, urządzenie znajduje szeroki wachlarz zastosowań oraz możliwości mocowań.
Źródło zasilania (AC) | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100-245V |
| Pobór mocy | 30W |
| Częstotliwość zasilania | 50-60Hz |
Źródło światła | |
|---|---|
| Typ | LED (RGBW) |
| Ilość | 1 |
| Moc (W) | 30W |
| Ilość sekcji sterowania | 1 |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 76,7 |
Płynne Mieszanie Kolorów | |
|---|---|
| RGBW | 8 bit - 16 bit |
Ściemnianie | |
|---|---|
| Ściemnianie | 8 bit - 16 bit |
Kąt świecenia | |
|---|---|
| Kąt świecenia | Stały (50 ⁰) |
Błysk - częstotliwość | |
|---|---|
| Częstotliwość | 1Hz-20Hz |
Sterowanie DMX | |
|---|---|
| Ilość trybów | 9 |
| Ilość kanałów | 3-8 |
Tryby pracy | |
|---|---|
| DMX512 | Tak |
| Sound control | Tak |
| Auto control | Tak |
| Master-slave | Tak |
| IR control | Tak |
Interfejs użytkownika | |
|---|---|
| Przyciski fizyczne | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Złącza | |
|---|---|
| AC IN | Zintegrowane |
| DMX IN | 3-pin XLR |
| DMX OUT | 3-pin XLR |
Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj obudowy | Stal |
| Mocowanie | Zintegrowane |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Długość [cm] | 27 |
| Szerokość [cm] | 13 |
| Wysokość [cm] | 10 |
| Waga [kg] | 2 |
czas realizacji do 3-4 dni roboczych.
Flash Butrym PIXEL LED X30 LCD RC





























Napisz opinię
* Pola wymagane
lub Anuluj