F9000381
Nowe
Dostępny

Flash Butrym BRAMKA ARTNET/ DMX 8x512 ch
Zadzwoń do nas 506-338-538 lub wyślij e-maila:
* Pola wymagane
Odpowiemy tak szybko jak to jest możliwe :) Pozdrawiamy !
lub Anuluj
BRAMKA ARTNET/ DMX 8x512 ch to niezawodny, zaawansowany i wszechstronne urządzenie z ośmio portową bramką ArtNet, do DMX 8x512. Wyposażony w funkcję splittera DMX oraz hub-a Art-Net, umożliwiając tworzenie oraz konfigurowanie sieci DMX, na potrzeby dużych instalacji oświetleniowych. W urządzeniu o wielkości 1U, zastosowano 8 izolowanych galwanicznie wyjść, 2x DMX IN, Ethernet (RJ45) IN/THRU, USB Port, wyświetlacz LCD z intuicyjnym menu, jasne diody led sygnalizującą status sygnału wyjściowego.
Źródło zasilania (AC) | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 100-240V |
| Pobór mocy | 6W |
| Częstotliwość zasilania | 50-60Hz |
Tryby pracy | |
|---|---|
| DMX512 | Tak |
| Art-Net | Tak |
Interfejs użytkownika | |
|---|---|
| Przyciski fizyczne | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| złącze usb | Tak |
Złącza | |
|---|---|
| AC IN | IEC-C14 |
| DMX IN | 3-pin XLR |
| DMX OUT | 3-pin XLR |
| ETHERNET IN | RJ45 |
| ETHERNET OUT | RJ45 |
Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj obudowy | Stal |
| Rodzaj obudowy | Aluminium |
| Mocowanie | Otwór montażowy |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Długość [cm] | 48 |
| Szerokość [cm] | 17 |
| Wysokość [cm] | 4,5 |
| Waga [kg] | 2,2 |
czas realizacji do 3-4 dni roboczych.

Flash Butrym BRAMKA ARTNET/ DMX 8x512 ch
Napisz opinię
* Pola wymagane
lub Anuluj