F9000385
Nowe
Dostępny

Flash Butrym SPLITTER DMX 8 CH ver.20
Zadzwoń do nas 506-338-538 lub wyślij e-maila:
* Pola wymagane
Odpowiemy tak szybko jak to jest możliwe :) Pozdrawiamy !
lub Anuluj
SPLITTER DMX 8 CH ver.20 to profesjonalne urządzenie na potrzeby dużych instalacji oświetleniowych, przeznaczone do konfigurowania sieci DMX poprzez rozdzielacz i wzmacniacz sygnału wejściowego DMX. W urządzeniu o wielkości 1U, zastosowano 8 izolowanych galwanicznie wyjść, DMX IN/OUT połączone równolegle, przełącznik ON/OFF, jasną diode led sygnalizującą status DMX oraz zewnętrzne zasłanie poprzez gniazdo C14.
Źródło zasilania (AC) | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 110-240V |
| Pobór mocy | 15W |
| Częstotliwość zasilania | 50-60Hz |
Tryby pracy | |
|---|---|
| DMX512 | Tak |
Interfejs użytkownika | |
|---|---|
| Przyciski fizyczne | Tak |
Złącza | |
|---|---|
| AC IN | IEC-C14 |
| DMX IN | 3-pin XLR |
| DMX OUT | 3-pin XLR |
Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj obudowy | Stal |
| Mocowanie | Szyna Rack |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Chłodzenie | Pasywne |
| Długość [cm] | 48 |
| Szerokość [cm] | 16 |
| Wysokość [cm] | 4,5 |
| Waga [kg] | 1,8 |
czas realizacji do 3-4 dni roboczych.

Flash Butrym SPLITTER DMX 8 CH ver.20
Napisz opinię
* Pola wymagane
lub Anuluj